Дебют збірної Грузії на Євро: як зіграла команда Цитаїшвілі, Гочолеїшвілі та Кварацхелії проти Туреччини

276
Туреччина – Грузія. Фото: Google
Збірна Грузії дебютувала на чемпіонатах Європи матчем проти Туреччини в рамках першого туру групового етапу Євро-2024 – команда Цитаїшвілі, Гочолеїшвілі та Кварацхелії не зуміла втримати нічию.

Збірна Грузії вперше у своїй історії потрапила на чемпіонат Європи. У першому турі грузини зустрічалися з Туреччиною.

Першими гол у зустрічі забили саме турки – відзначився Мюлдюр, якому вдався неймовірний удар з лету. Проте вже через сім хвилин Грузія зрівняла рахунок завдяки Мікаутадзе.

Однак грузинській збірній не вдалося втримати нічию – в середині другого таймі голом-красенем відзначився Гюлер.

Грузини могли двічі зрівнюваи рахунок, але за турків зіграли поперечина та штанга. Актюркоглу наприкінці гри забив в порожні ворота, скориставшись тим, що воротар супепрників пішов на кутовий.

3:1 – Туреччина здобує важку перемогу над дебютантом Євро.

Зазначимо, що у стартовому складі Грузії вийшли вихованець київського Динамо Цитаїшвілі, а також колишній гравець Металіста 1925 Квірквелія. Гочолеїшвілі з Шахтаря залишився на лаві запасних.

Євро-2024. Група F. Перший тур

Туреччина – Грузія – 3:1

Голи: Мюлдюр, 25, Гюлер, 65, Актюркоглу, 90+7 – Мікаутадзе, 32

18 червня. 19:00. Дортмунд, Німеччина. Стадіон «Сігнал Ідуна Парк».

Окрім Туреччини та Грузії, у цій групі також зіграють Чехія та Португалія, які зустрінуться сьогодні о 22:00.