Проблеми з переглядом матчу Румунія – Україна: у MEGOGO пояснили, чому перервалася трансляція гри Євро-2024

217
Камера на стадіоні. Фото: Google
Трансляція матчу Україна – Румунія на MEGOGO не працювала з 58-ї по 90-ту хвилину – відеосервіс прокоментував проблеми під час поєдинку.

Збірна України поступилася національній команді Румунії у першому турі групового етапу чемпіонату Європи. Підопічні Сергія Реброва програли із рахунком 0:3.

Трансляція матчу на MEGOGO перестала працювати на 58-й хвилині – це сталося одразу після третього голу у ворота України.

Зазначимо, що перегляд поєдинку на відеосервісі відновили аж на 90-й хвилині.

MEGOGO пояснило, чому перервалася трансляція гри Євро-2024:

«Друзі, щиро вибачаємося за технічні незручності! На жаль, виникли перебої з трансляцією. Ми працюємо над усуненням проблеми та поверненням трансляції. Попередньо, через погодні умови стався технічний збій в мережі доставки контенту».

Нагадаємо, що свій наступний поєдинок збірна України проведе проти Словаччини. Гра відбудеться 21 червня о 16:00.