Албанія із гравцем Ворскли шокувала Італію найшвидшим голом на Євро, але стався камбек: турнірна таблиця групи B

2278
6 голосів
Італія – Албанія. Фото: Google
Сьогодні, 15 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі В зустрічалися національні збірні Італії та Албанії – 2:1.
  • Команди зіграли між собою чотири матчі, в усіх перемогли італійці із загальною різницею м'ячів 7-1.
  • У старті албанців на полі з’явився нападник Ворскли Таулянт Сефері, який зараз виступає в оренді за Бані Яс.
  • Італійці пробилися на Євро-2024 зайнявши у відбірковій групі друге місце та обійшовши Україну.

Збірна Албанії шокувала італійців вже на 22-й секунді поєдинку, коли забила найшвидший гол в історії Євро. Дімарко та Бастоні подарували м'яч Байрамі, а той загнав його у ближній верхній кут. Відзначимо, що попередній рекорд належав Дмитру Кириченку, який забив Греції 2004 року на 01:05.

Проте все той же Бастоні вже через десять хвилин виправився, зрівнявши рахунок у матчі. Пеллегріні навісив з лівого флангу на дальню стійку, а захисник Інтера головою переправив м'яч у ворота суперника.

▶️ Відео голів матчу Італія – Албанія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Пройшло ще п’ять хвилин і збірна Італії вже була попереду. Барелла опинився першим на підборі біля чужого штрафного і пробив в один дотик – 2:1.

Другий тайм пройшов за територіальної переваги італійців, але більше голів вболівальники не побачили.