«Єдиний шанс Запісоцького уникнути серйозного покарання – це здати Павелка»: деталі арешту голови УАФ

Євген Чепур Євген Чепур
139
«Єдиний шанс Запісоцького уникнути серйозного покарання – це здати Павелка»: деталі арешту голови УАФ
Андрій Павелко. Фото: Google
Відомий український футбольний журналіст Сергій Болотніков поділився думкою про ймовірність потрапити за грати генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького.

Сергій Болотніков заявив, що посадити на довгий термін за грати президента УАФ Андрія Павелка буде важко, але така перспектива цілком реальна для Юрія Запісоцького.

«Посадити Павелка шанси не дуже великі. Він дуже хитро все робив, нічого не підписував, все робили інші люди, тому пред’явити йому щось важко. От Запісоцькому, підписи якого стоять під усіма документами, реально світить 12 років».

Журналіст вважає, що врятувати себе генеральний секретар УАФ може лише, якщо здасть Павелка.

«Як кажуть знаючі люди, єдиний його шанс уникнути серйозного покарання – це здати Павелка. Якщо він його здасть, тоді у Андрія Васильовича виникнуть серйозні проблеми. А чи зробить це Запісоцький, велике питання», — сказав Болотнков в ефірі ютуб-канала KDK. 

Нагадаємо, що над президентом УАФ Павелком та генсеком організації Запісоцьким ще з листопада 2022 року триває слідство у справі про розкрадання коштів на побудову заводу з виготовлення штучних полів.

  • Починаючи з лютого 2023 року, Павелко був відсторонений від своєї посади на час слідства.
  • У червні суддя Шевченківського районного суду міста Львова відправив Павелка до СІЗО.
  • Запісоцький теж знаходиться за гратами. Його арешт продовжено до 3 листопада включно.