Малиновський вперше забив після травми: відео голу півзахисника Дженоа у ворота Болоньї

734
Руслан Малиновський. Фото: Дженоа
В рамках 38-го туру італійської Серії А зустрілися Дженоа та Болонья. Український півзахисник генуезців Руслан Малиновський відкрив рахунок у зустрічі вже на 13-й хвилині.

Сьогодні, 24 травня, відбувся поєдинок в рамках заключного, 38-го, туру Серії А, в якому між собою зустрічалися Дженоа та Болонья.

Руслан Малиновський вперше потрапив до стартового складу генуезького клубу після травми, яку він отримав у матчі 30-го туру проти Фрозіноне (1:1), і провів на полі 63 хвилини. У попередній зустрічі він вийшов на заміну наприкінці гри.

Гравець збірної України відзначився забитим голом вже на 13-й хвилині поєдинку, відкривши рахунок у поєдинку. По перерві Вітінья подвоїв перевагу господарів. Дженоа закінчила чемпіонат на 11-му місці.

ВІДЕО ГОЛУ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Чемпіонат Італії. 38-й тур

Дженоа – Болонья – 2:0

Голи: Малиновський, 13, Вітінья, 59.

• У цьому сезоні 31-річний Малиновський зіграв за Дженоа 30 матчів у всіх турнірах: чотири голи, дві передачі.
  • Тransfermarkt оцінює 30-річного українського атакувального півзахисника в десять мільйонів євро.
  • Нагадаємо, що Малиновський потрапив у попередню заявку збірної України на Євро-2024.