«У футболі треба забивати голи»: тренер Жирони прокоментував поразку команди у грі проти Вільярреала

385
Мічел Санчес. Фото: Google
Жирона мінімально (0:1) поступилася Вільярреалу в рамках 36-го туру чемпіонату Іспанії – головний тренер каталонців Мічел Санчес прокоментував поразку своїх підопічних.

У вівторок, 14 травня, Жирона на своєму полі поступилася Вільярреалу із рахунком 0:1 у матчі 36-го туру чемпіонату Іспанії.

Головний тренер каталонців Мічел Санчес прокоментував поразку своїх підопічних:

«У футболі треба забивати голи. Протягом року ми забивали багато, але сьогодні… У першому таймі ми грали погано порівняно з тим домінуванням, яке ми мали. У другому у нас не вийшло. Я думаю, нам слід було створити більше моментів у першому таймі. Вони добре захищалися, і нам не вистачало результативності.

Ми йдемо з важкою поразкою. Команда не здається. Ми створювали, ми били, і в нас було більше доторків до м'яча у штрафному майданчику. Нам потрібно було робити те саме в першому таймі, що і в другому», – заявив фахівець.

• Жирона наразі посідає третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 75 залікових пунктів.
  • У неділю, 19 травня, підопічні Мічела на виїзді гратимуть проти Валенсії. Початок матчу запланований на 20:00.