Жирона поступилася Вільярреалу у матчі Ла Ліги: Циганков і Довбик втратили шанс вийти на друге місце у таблиці

424
Гравці каталонського клубу. Фото: Жирона
Відбувся поєдинок в рамках 36-го туру чемпіонату Іспанії, в якому зустрілися Вільярреал та Жирона, за яку виступають Віктор Циганков та Артем Довбик.

Вчора, 14 травня, відбувся поєдинок 36-го туру чемпіонату Іспанії, в якому Жирона мінімально поступилася Вільярреалу.

У стартовому складі каталонської команди вийшли Віктор Циганков та Артем Довбик.

Перша половина зустрічі була доволі насиченою на моменти, проте вболівальники не побачили жодного забитого м'яча. Віктор Циганков мав можливість відкрити рахунок, але трішки не влучив ударом низом в дальній кут.

Другий тайм проходив за сценарієм першого – обидва клуби грали в атакувальний футбол, однак Жирона створювала більше нагод для того, аби забити.

Незважаючи на перевагу каталонців, відзначитися вдалося саме Вільярреалу – Траоре забив на 59-й хвилині. Каталонський клуб намагався відігратися. Віктор Циганков мав момент, проте влучив у поперечину.

Жирона так і не зуміла бодай зрівняти рахунок, втративши можливість посунути Барселону з другого місця у турнірній таблиці Ла Ліги.

Зазначимо, що Віктор Циганков провів 83 хвилини на полі, а Артем Довбик відіграв весь поєдинок.

Чемпіонат Іспанії. 36-й тур

Жирона – Вільярреал – 0:1

Гол: Траоре, 59

14 травня. 23:00. Жирона. Стадіон «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві»

• Жирона наразі посідає третє місце в турнірній таблиці Ла Ліги, маючи 75 залікових пунктів.
  • У неділю, 19 травня, команда Мічела на виїзді гратиме проти Валенсії. Початок матчу запланований на 20:00 за київським часом.