ЛНЗ гарантував собі місце в УПЛ на наступний сезон: Колос зазнав третьої поразки поспіль

174
Колос – ЛНЗ. Фото: УПЛ
У матчі 28-го туру чемпіонату України ковалівський Колос приймав у домашньому поєдинку черкаський ЛНЗ. Поєдинок завершився перемогою гостей.

Сьогодні, 13 травня, відбувся матч 28-го туру УПЛ. Колос у домашньому поєдинку поступився ЛНЗ.

Перший тайм був доволі нудний на моменти, однак на 24-й хвилині Валерій Бондаренко замкнув навіс та вивів господарів вперед.

Доволі швидко після забитого м'яча гру було призупинено через оголошення повітряної тривоги по всій території України.

Під кінець першої половини зустрічі ЛНЗ зумів зрівняти рахунок завдяки автоголу Олександра Чорноморця – команди пішли на перерву за нічийного рахунку.

В другому таймі черкаський клуб забив ще двічі та здобув впевнену перемогу над ковалівцями, гарантувавши собі участь в УПЛ наступного сезону.

ВІДЕО ГОЛІВ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Чемпіонат України. 28-й тур

Колос – ЛНЗ – 1:3

Голи: Бондаренко, 24 – Чорноморець, 44 (автогол), Наумець, 62, Суареш, 67

13 травня. 15:30. Ковалівка. Стадіон «Колос»

• Поразка залишила Колос на 12-му, місці в турнірній таблиці з 29 очками в активі. У ЛНЗ наразі 35 балів та сьоме місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Колос зіграє у виїзному поєдинку проти Миная. Гру заплановано на 19 травня. Початок о 15:30.
  • У той же день та час ЛНЗ проведе домашній поєдинок проти Зорі.