Кривбас втратив шанси на «срібло», а Полісся продовжує боротьбу за єврокубки: деталі матчу УПЛ, що тривав два дні

366
Кривбас – Полісся. Фото: Google
У матчі 28-го туру чемпіонату України криворізький Кривбас приймав у домашньому поєдинку житомирське Полісся. Поєдинок завершився перемогою гостей.

Вчора, 12 травня, повинен був відбутися поєдинок 28-го туру між криворізьким Кривбасом та житомирським Поліссям.

Однак вже на 37-й хвилині матч було призупинено через повітряну тривогу у Дніпропетровській області. Клуби вирішили дограти матч сьогодні, 13 травня.

Нагадаємо, що на 25-й хвилині зустрічі рахунок у поєдинку відкрив півзахисник гостей В'ячеслав Танковський.

ГОЛ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Сьогодні гра мала розпочатися о 13:00, однак через чергову тривогу старт було перенесено на 14:05.

Після відновлення матчу в зустрічі практично не було небезпечних моментів, тому Полісся зберегло переможний результат.

Житомирський клуб зберігає шанси на єврокубки, маючи однакову кількість балів із львівським Рухом, а Кривбас втратив шанси наздогнати Динамо в боротьбі за срібні медалі.

Зазначимо, що на 81-й хвилині гра знову переривалася через повітряну тривогу у Дніпропетровській області.

Чемпіонат України. 28-й тур

Кривбас – Полісся – 0:1

Гол: Танковський, 25

13 травня. 14:05. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»

• Поразка залишила Кривбас на третьому місці в турнірній таблиці з 54 очками в активі. У Полісся наразі 46 балів та п'яте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України криворізький клуб зіграє у виїзному поєдинку проти Динамо. Гру заплановано на 19 травня. Початок о 15:30.
  • У той же день та час житомиряни зіграють на виїзді проти харківського Металіста 1925.