Український легіонер вразив ворота у матчі з Вулвергемптоном: відео голу українця у англійському турнірі

506
Тимур Тутєров. Фото: Google
Талановитий український форвард Тимур Тутєров записав до свого активу гол у ворота другої команди Вулвергемптона. Українець це зробив в матчі 1/8 фіналу АПЛ (U-21).

18-річний український нападник Сандерленда Тимур Тутєров проявив себе у матчі за другу команду. Українець зіграв проти другої команди Вулвергемптона в рамках Прем'єр-ліги Англії до 21 року.

Наприкінці другого тайму український футболіст успішно зіграв у штрафному майданчику «вовків», відправивши м’яч у їх ворота.

Таким чином Тимур Тутєров поставив крапку в грі, зробивши рахунок 4:1 на користь своєї команди.

Відео дивіться в телеграм-каналі Український футбол Онлайн

• Основна команда Сандерленда, за яку виступає український форвард Назарій Русин, з 56 очками в активі посіла 16-е місце в турнірній таблиці англійського Чемпіоншипа.
  • Дубль «чорних котів» завдяки перемозі над Вулвергемптоном вийшов до чвертьфіналу АПЛ-2.