Рух втратив шанс випередити Дніпро-1, а Олександрія не може виграти сьому гру поспіль: деталі поєдинку УПЛ

370
Олександрія – Рух. Фото: УПЛ
У матчі 27-го туру чемпіонату України Олександрія з однойменного міста приймала у домашньому поєдинку львівський Рух. Поєдинок завершився нічиєю.

Сьогодні, 4 травня, відбувся матч 27-го туру УПЛ. Олександрія у домашньому поєдинку зіграла внічию з львівським Рухом.

Перший тайм розпочався із доволі швидкого голу господарів поля – Михайленко вже на четвертій хвилині відкрив рахунок у зустрічі після красивої комбінанції.

Проте підопічні Руслана Ротаня недовго були попереду. Вже всередині тайму Пастух зрівняв рахунок, відзначившись на 26-й хвилині поєдинку.

Друга половина зустрічі проходила за рівної гри. Коли здавалося, що голів більше не буде – Михайленко оформив дубль після удару головою та вивів свою команду вперед.

Однак Рух зумів буквально через одну хвилину знову зрівняти рахунок зусиллями Слюбика, який відзначився дальнім ударом.

Переглянути голи поєдинку можете у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. 27-й тур

Олександрія – Рух – 2:2

Голи: Михайленко, 4, 81 – Пастух, 26, Слюбик, 81

4 травня. 13:00. Олександрія. Стадіон «Ніка»

• Підопічні Руслана Ротаня не можуть здобути перемогу вже у сьомому поспіль матчі УПЛ.
  • Нічия залишила Олександрію на 12-му місці в турнірній таблиці з 27 очками в активі. У Руха наразі 45 балів та п'яте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України підопічні Ротаня зіграють у домашньому поєдинку проти Дніпра-1. Гру заплановано на 12 травня. Початок о 13:00.
  • 11 травня львівський Рух зіграє виїзний поєдинок проти Оболоні. Старт гри заплановано на 15:30.