Динамо не відпускає Шахтар у турнірній таблиці УПЛ: кияни у домашньому поєдинку обіграли Верес

227
Динамо – Верес. Фото: Google
У перенесеному матчі п'ятого туру чемпіонату України київське Динамо приймало у домашньому поєдинку рівненський Верес. Поєдинок завершився мінімальною перемогою господарів.

Сьогодні, 1 травня, відбувся матч п'ятого туру УПЛ. Київське Динамо у домашньому поєдинку обіграло рівненський Верес.

Перший тайм пройшов за рівної гри, проте кияни зуміли перед перервою відкрити рахунок – Андрій Ярмоленко добив м'яч у ворота після штрафного.

Друга половина зустрічі була за киянами, які намагалися подвоїти перевагу.

Однак забити Динамо вдалося лише під кінець зустрічі – спочатку відзначився 18-річний Михайло Пономаренко, який забив свій перший гол у професійному футболі.

Володимир Шепелєв забив третій гол киян та поставив крапку у матчі.

Голи можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Чемпіонат України. П'ятий тур

Динамо – Верес – 3:0

Голи: Ярмоленко, 40, Пономаренко, 80, Шепелєв, 84

1 травня. 15:30. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

• Поразка залишила Верес на 14-му місці в турнірній таблиці з 20 очками в активі. У Динамо наразі 60 балів та друге місце.
  • Київський клуб відстає від першого Шахтаря на чотири залікові пункти.
  • У наступному матчі чемпіонату України рівняни зіграють у домашньому поєдинку проти Миная. Гру заплановано на 6 травня. Початок о 18:00.
  • 5 травня кияни зіграють домашній поєдинок проти Колоса. Старт гри заплановано на 15:30.