«Якщо є докази, нехай ідуть до суду»: тренер Хуста відповів Циганику, який звинуватив клуб у «грі на контору»
![«Якщо є докази, нехай ідуть до суду»: тренер Хуста відповів Циганику, який звинуватив клуб у «грі на контору»](https://sport-express.ua/img/news/Rizne/2846c0.webp)
Тренер Хуста Володимир Циткін розкритикував журналістів Звєрова та Циганика. Ігор раніше відкрито заявив, що поєдинок п’ятого туру Першої ліги між Прикарпаттям та Хустом був «зіграний на контору» (7:0).
«Я щось чув, але не читав і не дивився детально про це. Я не дивлюся Циганика, а тим паче Звєрова, якого не знаю і не чув.
Ми розібрали цю гру, у нас були ігрові та психологічні проблеми, а також деякі інші. Циганик вже багато років у футболі, а хто той інший – я ніколи про нього не чув».
Циткін також дав пораду журналістам відкрити судову справу.
«Я з кореспондентами практично не спілкуюсь і не читаю, що вони пишуть чи кажуть, бо у нас дуже мало серйозних спортивних журналістів. Більшість – такі як Циганик, можна навіть з маленької літери написати. Якщо у них є докази, то нехай ідуть до суду. Це кримінальна справа і нехай займаються вже далі.
Якщо вони щось доведуть, то я перший піду у в’язницю. З дурнем не можна сперечатися, бо ти опускаєшся на його рівень, а я не хочу опускатися до їхнього рівня. Нехай вони займаються, чим хочуть, а я роблю свою справу», – сказав Циткін в коментарі для «Українського Футболу».
- Після шести зіграних турів в Першій лізі Прикарпаття та Хуст посідають сьоме та восьме місце відповідно.