Дніпро-1 втретє поспіль зіграв внічию: Верес виключив команду Максимова з чемпіонської гонки

132
Верес – Дніпро-1. Фото: УПЛ
У матчі 25-го туру чемпіонату України рівненський Верес приймав у домашньому поєдинку дніпровський Дніпро-1. Поєдинок завершився бойовою нічиєю.

Сьогодні, 21 квітня, відбувся матч 25-го туру УПЛ. Рівненський Верес у домашньому поєдинку зіграв внічию з дніпровським Дніпром-1.

Перший тайм порадував вболівальників декількома моментами та одразу двома голами.

На 19-й хвилині Верес скористався обрізкою Олександра Сватка та організував швидку контратаку, яку завершив Віталій Дахновський.

📹 Відео голу Вереса

Через 14 хвилин Дніпро-1 зумів зрівняти рахунок в зустрічі – Володимир Адамюк забив після кутового.

📹 Відео голу Дніпра-1

Другий тайм пройшов без забитих м'ячів. Таким чином Дніпро-1 втретє поспіль зіграв внічию та практично втратив шанси на чемпіонство.

Чемпіонат України. 25-й тур

Верес – Дніпро-1 – 1:1

Гол: Дахновський, 19 – Адамюк, 33

21 квітня. 13:00. Рівне. Стадіон «Авангард»

• Нічия підняла Верес на 13-е місце в турнірній таблиці з 20 очками в активі. У Дніпра-1 наразі 45 балів та четверте місце.
  • У наступному матчі чемпіонату України Верес зіграє у виїзному поєдинку проти Руху. Гру заплановано на 27 квітня. Початок о 18:00.
  • Дніпро-1 того ж дня прийматиме вдома київське Динамо. Матч розпочнеться о 13:00.