Збірна України U-18 поступилася американцям в грі турніру Вацлава Єжека: все вирішили два пізніх голи

586
Збірна України з футболу U-18. Фото: УАФ
В першому турі меморіалу Вацлава Єжека у Чехії збірна України до 18 років поступилася американцям. Команда США переломила хід поєдинку в заключні три хвилини матчу.

Збірна України з футболу серед юнаків до 18 років стартувала з поразки на традиційному міжнародному турнірі Вацлава Єжека, який проходить в Чехії.

Підопічні Юрія Мороза не зуміли подолати однолітків зі США, які випали їм у суперники в першому турі.

Американці зусиллями Хабруна на 17 хвилині відкрили рахунок, але вже до кінця першого тайму українці змогли зрівняти цифри на табло, гол в активі Калина.

Гольовим видався початок другого тайму, коли Пономаренко вже на 46 хвилині вивів синьо-жовтих уперед. Здавалося, що матч так і закінчиться, але у американців були свої плани.

На 87 хвилині Берчімас зрівняв шальки терезів, установивши рахунок 2:2, а за хвилину він відзначився дублем та приніс збірній США перемогу в даному матчі з результатом 3:2.

Футбол. Турнір Вацлава Єжєка (Чехія)

Україна U-18 – США U-18 – 2:3

Голи: Хабрун 17, Берчімас 87, 88 – Калин 36, Пономаренко 46.

Наступний матч на турнірі підопічні Юрія Мороза проведуть 8 вересня о 18:00 за київським часом проти команди Туреччини.