Трубін допоміг Бенфіці перемогти кривдника Шахтаря: результати перших матчів 1/4 фіналу ЛЄ та ЛК

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
269
Анатолій Трубін. Фото: Google
11 квітня відбулись перші чвертьфінальні матчі Ліги Європи і Ліги конференцій. Анатолій Трубін вийшов у старті Бенфіки у переможній грі проти Марселя (2:1).

Бенфіка у Ліссабоні приймала Марсель в рамках плей-оф Ліги Європи. Нагадаємо, що саме французький клуб вибив із турніру Шахтар (2:2, 3:1) на стадії 1/16 фіналу. Тож у Анатолія Трубіна буде чудова нагода помститись за свій колишній клуб, і перший крок вже зроблено.

Перемогу Бенфіці приніс точний постріл Рафи Сілви у першому таймі та гол Ді Марії з передачі Нереса у другому. На жаль, Трубін не зміг зберегти свої ворота на замку, українця засмутив Обамеянг, вийшовши віч-на-віч з українським воротарем. Окрім пропущеного голу, на рахунку Анатолія один сейв.

▶️Дивитися відео голів у матчі Бенфіка – Марсель▶️

Ліга Європи. 1/4 фіналу (перші матчі)

• Бенфіка – Марсель – 2:1
  • Баєр – Вест Хем – 2:0
  • Ліверпуль – Аталанта – 0:3
  • Мілан – Рома – 0:1

Ліга конференцій. 1/4 фіналу (перші матчі)

• Вікторія (Пльзень) – Фіорентіна – 0:0
  • Олімпіакос – Фенербахче – 3:2
  • Астон Вілла – Лілль – 2:1
  • Брюгге – ПАОК – 1:0

Матчі-відповіді відбудуться 18 квітня.

• Анатолій Трубін у поточному сезоні зіграв за Бенфіку у 43-х матчах у всіх турнірах: 42 пропущених голи, 16 матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 22-річного стража воріт у 25 мільйона євро.