Барселона і ПСЖ влаштували феєричну перестрілку, Атлетіко переміг Боруссію Д: результати матчів 1/4 фіналу ЛЧ

234
Колаж: Sport-express.ua
Сьогодні, 10 квітня, свої перші матчі на стадії чвертьфіналу Ліги чемпіонів сезону 2023/24 провели пари ПСЖ – Барселона (2:3) та Атлетіко – Боруссія Дортмунд (2:1).

У середу, 10 квітня, пройшли останні перші поєдинки чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Сьогодні свої зустрічі зіграли пари ПСЖ – Барселона (2:3) та Атлетіко – Боруссія Дортмунд (2:1).

ПСЖ – Барселона – 2:3

У Парижі за доволі рівної гри у першому таймі рахунок зуміли відкрити гості. Рафінья зіграв на добиванні в штрафному майданчику, відправивши м'яч під праву стійку та вивів Барселону вперед.

Старт другого тайму шокував гостів. Французи за стартові шість хвилин не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Голи до свого активу записали Дембеле та Вітінья.

▶️ Відео голів матчу ПСЖ – Барселона дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Але каталонці не думали здаватися та на 62-й хвилині зрівняли рахунок. Рафінья записав до свого активу дубль.

Барселона знову вийшла вперед у сьогоднішньому поєдинку на 77-й хвилині. Результативний удар наніс Крістенсен.

Ліга чемпіонів, 1/4 фіналу, перший матч

Голи: Дембеле, 48, Вітінья, 51 – Рафінья, 37, 62, Крістенсен, 77

• Матч-відповідь між командами пройде 16 квітня.

Атлетіко – Боруссія Дортмунд – 2:1.

У Мадриді господарі поля вже у дебюті зустрічі скористалися помилкою оборони дортмундців та зусиллями Де Пауля вийшли вперед.

Атлетіко зумів подвоїти свою перевагу на 32-й хвилині. Завдяки пасу, який виконав Грізманн, Ліно опинився у штрафному майданчику Боруссії та холоднокровно пробив у нижній правий кут воріт.

▶️ Відео голів матчу Атлетіко – Боруссія Дортмунд дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Зусиллями Алле дортмундці відіграли один гол, але зрівняти рахунок так і не зуміли.

Голи: Де Пауль, 5, Ліно, 32 – Алле, 81

Нагадаємо, що вчора, 9 квітня, свої перші поєдинки у 1/4 фіналу ЛЧ провели Арсенал Олександра Зінченка та Реал Андрія Луніна.

• Відзначимо, що сильніші у сьогоднішніх парах зустрінуться між собою у півфіналі Ліги чемпіонів.
  • Фінал ЛЧ заплановано провести 1 червня 2024 року на стадіоні «‎Вемблі» в Лондоні.