Верес здобув впевнену перемогу над Оболонню: рокіровка в зоні перехідних матчів УПЛ

190
Верес – Оболонь. Фото: УПЛ
В рамках 23-го туру чемпіонату України київська Оболонь завітала в гості до рівненського Вереса. Поєдинок завершився впевненою перемогою господарів.

Сьогодні, 6 квітня, відбувся поєдинок 23-го туру в рамках УПЛ. Київська Оболонь у гостьовому поєдинку поступилася рівненському Вересу.

Рахунок було відкрито вже на шостій хвилині зусиллями Дениса Янакова, який реалізував пенальті. А на 31-й Микола Гайдучик подвоїв перевагу рівнян.

Другий тайм пройшов без великої кількості моментів біля воріт команд, проте господарі під кінець забили і третій свій гол – відзначився Яго Сікейра.

Верес довів гру до переможного завершення та обійшов Оболонь у турнірній таблиці УПЛ.

Чемпіонат України. 23-й тур

Верес – Оболонь – 3:0

Голи: Янаков, 6 (пенальті), Гайдучик, 31, Сікейра, 86

6 квітня. 15:30. Рівне. Стадіон «Авангард»

• Поразка опустила Оболонь на 14-е місці у турнірній таблиці з 18 очками. У Вереса наразі 19 балів та 13-е місце.
  • У наступному турі чемпіонату України Оболонь зіграє у домашньому поєдинку проти ужгородського Миная. Гру заплановано на 13 квітня. Початок – о 13:00.
  • Верес 15 квітня поміряється силами з черкаським ЛНЗ у виїзній грі. Старт гри заплановано на 15:30.