Яремчук забив свій 14-й гол за збірну України: форвард Валенсії – в топ-5 найкращих бомбардирів в історії команди

172
Руслан Малиновський та Роман Яремчук. Фото: УАФ
Збірна України із рахунком 2:1 перемогла Боснію і Герцеговину у півфінальному поєдинку плей-оф раунду кваліфікації на чемпіонат Європи-2024 – Роман Яремчук забив свій 14-й гол за національну команду.

У півфінальному матчі плей-оф кваліфікації на Євро-2024 Боснія та Герцеговина приймала національну команду України. Поєдинок закінчився перемогою «синьо-жовтих» із рахунком 2:1.

Форвард іспанської Валенсії Роман Яремчук вийшов на заміну на 81-й хвилині і вже на 85-й забив гол, який став для нього 14-м за національну команду.

12. Андрій Гусін: 9

Зазначимо, що гол Артема Довбика на 88-й хвилині став восьмим для форварда Жирони за національну команду.

У фіналі стикових матчів Україна 26 березня у польському Вроцлаві на Міському стадіоні зіграє проти Ісландії, яка у паралельному матчі в гостях розгромила Ізраїль (4:1).

• Якщо команда Реброва зможе пробитися на чемпіонат Європи, то потрапить у групу з Бельгією, Словаччиною та Румунією.
  • Роман Яремчук у нинішньому сезоні виступає за Валенсію на правах оренди з Брюгге: 24 поєдинки, в яких забив чотири голи.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в три мільйони євро.