Металіст 1925 у меншості втримав нічию на полі Руха: львів'яни в цьому чемпіонату досі не програвали

701
Рух - Металіст 1925. Фото: Google
У матчі шостого туру чемпіонату України Рух на «Львів-Арені» приймав харківський Металіст 1925. Поєдинок завершився нічиєю (1:1).

Львівський Рух та харківський Металіст закривали програму шостого туру УПЛ. Команди розписали мирову нічию.

У першому таймі глядачі побачили одразу два голи. Спочатку гравець харків'ян Ростислав Русин відкрив рахунок після удару в кут воріт, а вже через п'ять хвилин захисник Металіста 1925 Максим Жичиков зрізав м'яч у власні ворота. 1:1 після першого тайму.

Друга половина зустрічі проходила під контролем львів'ян, які створювали момент за моментом. Проте конвертувати свої атаки у голи Руху не вийшло, навіть незважаючи на вилучення Ярослава Мартинюка, який отримав другу жовтку картку.

У другому таймі жодна з команд так і не змогла дотиснути свого суперника .

Рух – Металіст 1925 – 1:1

Голи: Жичиков (автогол), 30 – Русин, 25

3 вересня. 19:00. Львів. Стадіон «Львів-Арена»

• Для львівського клубу це п'ятий поєдинок поспіль без поразок.
  • Нічия дозволила Руху вийти на четверте місце у турнірній таблиці з 11 очками. У Металіста 1925 наразі сім балів та дев'яте місце.
  • У складі гостей дебютував орендований у Шахтаря Мар'ян Фарина.
  • У наступному турі чемпіонату України Рух зіграє у виїзному поєдинку проти ЛНЗ з Черкас. Гру заплановано на 17 вересня.
  • Металіст 1925 15 вересня зіграє вдома проти луганської Зорі.