Інтер Маямі завдяки дублю Суареса переміг Ді Сі Юнайтед: Кривцов вийшов на заміну ще в першому таймі

153
Інтер Маямі. Фото: Google
32-річний український захисник Сергій Кривцов взяв участь у поєдинку Інтера з Маямі проти Ді Сі Юнайтед. Гра завершилась перемогою клубу із Флориди.

Інтер Маямі в четвертому матчі регулярного сезону МЛС зустрівся з Ді Сі Юнайтед, здобувши перемогу.

У стартовому складі команди з Флориди із колишніх зірок Барселони вийшов лише Серхіо Бускетс.

Ліонель Мессі пропускав гру через невеличке ушкодження, а Сергій Кривцов, Луїс Суарес і Жорді Альба розпочали гру з лави запасних.

Першими зуміли забити господарі поля. Рахунок було відкрито на 14-й хвилині – відзначився Страуд.

Всередині першого тайму Інтер зумів зрівняти рахунок – Леонардо Кампана забив після асисту Редондо.

На 31-й хвилині на поле вийшов Сергій Кривцов, який замінив травмованого Ніколаса Фрейре.

У другій половині зустрічі Інтер Маямі забив ще двічі зусиллями Луїса Суареса, реабілітувавшися за поразку у минулому турі.

Зазначимо, що від порталу статистики SofaScore Сергій Кривцов отримав оцінку 6,8.

Футбол. Північна Америка. МЛС

Ді Сі Юнайтед – Інтер Маямі – 1:3

Голи: Страуд, 14 – Кампана, 24, Суарес, 72, 85

16 березня. 20:00. Вашингтон. Стадіон «Ауді Філд»

• Наступною грою флоридської команди стане виїзний матч МЛС проти Нью Йорк Ред Буллс. Поєдинок заплановано на 23 березня. Початок о 20:00 за київським часом.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі шість матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.