Інтер Маямі за відсутності Мессі зазнав першої поразки в сезоні: Кривцов відіграв повний поєдинок

295
Інтер Маямі. Фото: Google
32-річний український захисник Сергій Кривцов взяв участь у поєдинку Інтера з Маямі проти Монреаля. Гра завершилась поразкою клубу із Флориди.

Інтер Маямі в четвертому матчі регулярного сезону МЛС зустрівся з Монреалем та зазнав першої поразки у сезоні.

У стартовому складі команди з Флориди вийшли український захисник Сергій Кривцов та ексзірки Барселони Серхіо Бускетс, Луїс Суарес і Жорді Альба. Ліонель Мессі пропускав гру через невеличке ушкодження.

Перша половина гри завершилася на користь гостей. Рахунок було відкрито на 13-й хвилині – відзначився Фернандо Альварес.

Всередині другого тайму Інтер зумів зрівняти рахунок – Леонардо Кампана забив після асисту Сандерленда. Однак вже через чотири хвилини Монреаль знову вийшов вперед, а ще через три – забив третій гол.

На 80-й хвилині флоридська команда зусиллями Жорді Альби скоротила відставання у рахунку, проте так і не змогла вирвати бодай нічию.

Зазначимо, що від порталу статистики SofaScore Сергій Кривцов отримав оцінку 6,5 – найгірший бал в команді.

Футбол. Північна Америка. МЛС

Інтер Маямі – Монреаль – 2:3

Голи: Кампана, 71, Альба, 80 – Альварес, 13, Коккаро, 75, Санусі, 78

10 березня. 23:00. Форт-Лодердейл. Стадіон «Локхарт Стедіум»

• Наступною грою флоридської команди стане матч Кубку чемпіонів КОНКАКАФ проти Нешвілла. Поєдинок заплановано на 14 березня. Початок о 02:15 за київським часом.
  • У нинішньому сезоні Сергій Кривцов зіграв за Інтер Маямі п'ять матчів в усіх офіційних поєдинках: без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом розрахований до 31 грудня 2024 року.