Роналду не забив ексклубу Реброва і Ярмоленка: колишній тренер Шахтаря програв в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів АФК

201
Кріштіану Роналду та Луїш Каштру. Фото: Getty Images
У понеділок, 4 березня, Аль-Наср Кріштіану Роналду в гостях поступився екскоманді Сергія Реброва Аль-Айну (0:1) у першому матчі в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів АФК.

Аль-Наср португальської легенди Кріштіану Роналду програв Аль-Айну (0:1) у першій грі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів АФК.

Єдиний гол у матчі господарі провели на 44-й хвилині, коли із передачі Каку відзначився Суф’ян Рахімі.

Форвард Роналду провів на полі увесь матч, однак не зумів допомогти своїй команді хоча б зрівняти рахунок. Зробити йому це стало ще важче, коли на 90+4-й хвилині пряме вилучення у складі Аль-Насру заробив Емерік Ляпорт.

Ліга чемпіонів АФК. 1/4 фіналу

Аль-Айн (ОАЕ) – Аль-Наср (Саудівська Аравія) – 1:0

Гол: Рахімі, 44

Вилучення: Ляпорт, 90+4

• Зазначимо, що матч-відповідь на полі Аль-Насра пройде 11 березня;
  • До Ліги чемпіонів АФК Аль-Айн напряму вийшов завдяки перемозі у чемпіонаті у позаминулому сезоні 2021/22. До золотих нагород команду привів український тренер Сергій Ребров, який очолював колектив із 2021 по 2023 рр. У червні 2023 року Ребров прийняв збірну України;