«Індивідуальна помилка, але це футбол»: Калитвинцев прокоментував «привоз» Бойка на останніх хвилинах гри з ЛНЗ

416
Юрій Калитвинцев. Фото: Google
Головний тренер житомирського Полісся Юрій Калитвинцев прокоментував поразку в грі проти черкаського ЛНЗ (0:1), який відзначився після помилки Дениса Бойко.

Житомирське Полісся у домашньому поєдинку мінімально поступилося черкаському ЛНЗ (0:1). Єдиний гол у зустрічі забив Денис Олійник після «привозу» Дениса Бойка.

Головний тренер житомирян Юрій Калитвинцев підбив підсумки матчу:

«Дуже хотіли потішити вболівальників. Рух командний був, але недостатній. У другому таймі додали швидкості, взяли гру під контроль. Непоганий контроль м'яча був. Ми бачили багато проникаючих передач, багато передумов. Не знайшлося гравця, який міг би поставити крапку.

Те, що сталося в кінці – це помилка, це індивідуальна майстерність. Але це футбол – буває, – заявив Юрій Калитвинцев на післяматчевій пресконференції.

Відео голу Олійника можна подивитися в нашому телеграм-каналі

• Востаннє Полісся перемагало в рамках УПЛ ще 11 листопада 2023 року, коли із рахунком 2:1 був обіграний Металіст 1925. З тих пір у житомирян чотири нічиї та одна поразка.
  • Наразі команда Юрія Калитвинцева посідає третє місце в турнірній таблиці, маючи 33 бали.
  • В наступному турі житомирський клуб прийме Олександрію. Гра відбудеться 9 березня.