Ванат прокоментував перемогу над Металістом 1925: форвард Динамо розповів, що йому сказав Гармаш перед грою

1552
Владислав Ванат. Фото: Динамо
Владислав Ванат прокоментував перемогу київського Динамо над харківським Металістом 1925 та розповів, що йому сказав Денис Гармаш перед початком матчу.

У матчі 18-му турі чемпіонату України київське Динамо здолало харківський Металіст 1925 з рахунком 4:2.

Владислав Ванат прокоментував перемогу киян:

«Емоції позитивні, тому що ми перемогли. Але особисто мені не сподобалася моя гра в першому таймі: було багато браку, нереалізований вихід сам-на-сам з голкіпером. У другому таймі я трохи перелаштувався і мені вдалося забити два м’ячі.

Металіст 1925 в першому таймі забив швидкий гол і великими силами відійшов в оборону, тож було важче її вскривати. А пропустивши у відповідь, суперники почали бігти вперед, відкривали зони, і нас з’явилося багато моментів».

Форвард київського Динамо розповів про спілкування з Денисом Гармашем перед грою:

«Він сказав, що буде нас сьогодні трохи «возити». Але ми сьогодні перемогли. І ця перемога є заслуженою. Він забив гарний гол. Напевно, тільки він міг забити такий гол», – заявив Ванат в коментарі для клубної пресслужби.

• Команда Олександра Шовковського продовжила свою переможну серію у чемпіонаті до п'яти ігор.
  • У Динамо наразі 31 бал та п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Київська команда 2 березня поміряється силами з Чорноморцем у домашній грі. Матч розпочнеться о 15:30.