«Соромно за вас»: колишній партнер Коноплянки звернувся до українців у Польщі – що розлютило футболіста

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
199
1 голос
«Соромно за вас»: колишній партнер Коноплянки звернувся до українців у Польщі – що розлютило футболіста
Олексій Дитятьєв. Фото: Google
Колишній захисник Краковії Олексій Дитятьєв обурився мовчазній покорі тисяч українців у Польщі, які втекли від війни на територію сусідньої країни і ніяк не реагують на антиукраїнські протести в ній.

Майже на всіх контрольно-пропускних пунктах на українсько-польському кордоні тривають протести фермерів з нашої країни-сусідки.

Поляки перегородили дороги тракторами та іншою важкою технікою, блокують проїзд фурт з українськими товарами на територію ЄС та кілька разів цинічно розсипали збіжжя, зібране нашими аграріями на асфальт.

Висловив свою думку щодо такої геть не добросусідської поведінки й ексгравець польської Краковії Олексій Дитятьєв. Однак зробив це в цікавому розрізі: його обурило мовчання тисяч українських чоловіків у Польщі.

«В мене питання до людей, які ріками чи дорогами поїхали в Польщу. Добре, воювати не хочете. Повертатися теж. Зараз почали блокувати кордон.

Невже там не вистачає пару десятків сміливих пацанів, які можуть приїхати і розігнати тих, вибачте, дебілів? Соромно за вас. Але, що ваше борошно висипають ви написали. Тігри», – написав з-поміж іншого Дитятьєв на своїй сторінці в Instagram.

  • Олексій Дитятьєв за час професійної кар'єри захищав кольори переважно українських та польських клубів. На батьківщині він грав за Енергію, Кримтеплицю, Буковину, Олімпік, Ворсклу та львівські Карпати.
  • У Польщі українець грав за Краковію з Кракова, де перетинався з Євгеном Коноплянкою, а також Пущу.
  • Також  Дитятьєв  провів три гри за Аксу з Казахстана.
  • У поточному сезоні Дитятьєв захищає кольори Штурма, але не австрійського з Ґраца, а українського з Іванкова (Київська область). Цей колектив грає серед аматорів.