Жирона може скоротити відстань від Реалу до трьох очок: Лунін пропустив від Райо з пенальті

471
Андрій Лунін. Фото: Google
Відбувся матч 25-го туру Ла Ліги між мадридським Реалом, за який грає Андрій Лунін, та Райо Вальєкано. Поєдинок завершився нічиєю з рахунком 1:1.

Сьогодні, 18 лютого, відбувся поєдинок 25-го туру Ла Ліги. Мадридський Реал, за який виступає Андрій Лунін, зіграв унічию проти Райо Вальєкано.

У першому таймі глядачі побачили одразу два забиті м'ячі.

Спочатку Хоселу на третій хвилині вивів мадридський клуб вперед, а вже всередині тайму Де Томас зрівняв рахунок з пенальті.

Повтор пенальті можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Друга половина зустрічі пройшла без голів – Реал втратив можливість відірватися від переслідувачів.

Зазначимо, що український воротар мадридців Андрій Лунін зіграв повний поєдинок.

Ла Ліга. 25-й тур

Райо Вальєкано – Реал Мадрид – 1:1

Голи: Де Томас, 27 (пенальті) – Хоселу, 3

18 лютого. 15:00. Мадрид. Стадіон «Естадіо де Вальєкас»

• Для Андрія Луніна це був 18-й поєдинок у нинішньому сезоні за мадридську команду.
  • У попередніх зустрічах український воротар пропустив 13 м’ячів та вісім разів залишив свої ворота недоторканими.
  • Реал Мадрид є лідером чемпіонату Іспанії з 62 очками у активі. Жирона відстає від мадридців на шість балів, проте має гру в запасі – 19 лютого каталонці зіграють проти Атлетіка з Більбао.
  • Наступний матч підопічні Карло Анчелотті проведуть 25 лютого проти Севільї.