Вилучення екскапітана Шахтаря: чотири колишні зірки України з’ясовували відносини у півфіналі Кубка Греції

322
Арбітр вилучає Тайсона. Фото: in.gr
У середу, 14 лютого, ПАОК вдома поступився Панатінаїкосу (0:1) в першому матчі півфіналу Кубка Греції. У матчі взяли участь Томаш Кенджора, Тайсон, Маркос Антоніо та Бернард.

ПАОК програв Панатінаїкосу (0:1) у першій грі 1/2 фіналу Кубка Греції. Переможний гол на 53-й хвилині зустрічі на власний рахунок записав Андраж Шпорар.

У цьому поєдинку взяли участь одразу чотири колишні зірки УПЛ:

• ПАОК: Томаш Кенджора – захисник, права на якого досі належать Динамо. Перейшов до біло-синіх у 2017 році: 198 матчів, сім голів, 20 асистів.
  • ПАОК: Тайсон – колишній вінгер Металіста (2010-2013: 80 матчів, 19 голів, 25 асистів) та Шахтаря (2013-2021: 299 матчів, 55 голів, 78 асистів);
  • ПАОК: Маркос Антоніо – ексхавбек Шахтаря (2019-2022: 101 матч, дев’ять голів, п’ять асистів).
  • Панатінаїкос: Бернард – колишній вінгер Шахтаря (2013-2018: 157 матчів, 28 голів, 35 асистів).

Ще один ексгравець чемпіонату України Беньямін Вербіч (вінгер виступав за Динамо з 2018 по 2022 рр.: 121 матч, 37 голів, 12 асистів) не потрапив у заявку Панатінаїкоса.

У даному матчі зі знаком мінус відзначився Тайсон. Він з'явився на полі на 64-й хвилині, однак вже на 80-й побачив перед собою червону картку через сутичку з півзахисником гостей Анастасіосом Бакасетасом, який теж був вилучений з поля.

Після гри екскапітан Шахтаря на своїй сторінці в Інстаграмі перепросив у фанів.

«Я хотів би попросити вибачення перед усіма моїми партнерами по команді, тренерським штабом і вболівальниками команди за мою поведінку і реакцію в сьогоднішній грі. Я прошу вибачення у всіх. Я дуже засмучений грою і всім, що сталося».

ПАОК – Панатінаїкос – 0:1

Голи: Шпорар, 53

Вилучення: Тайсон, 80 – Бакасетас, 79

Матч-відповідь між ПАОКом та Панатінаїкосом відбудеться 21 лютого. Початок зустрічі о 19:00 за Києвом.