Колишня зірка УПЛ допоміг Інтернасьйоналу вийти до 1/2 фіналу Кубка Лібертадорес: відео ефектного асисту

166
Алан Патрік. Фото: Інтернасьйонал
Експівзахисник донецького Шахтаря Алан Патрік разом з Інтернасьйоналом здобув перемогу над Боліваром у чвертьфіналі Копа Лібертадорес (2:0).

Алан Патрік, відомий українським вболівальникам за виступами у Шахтарі, продовжує перемагати у Бразилії, граючи за місцевий Інтернасьйонал.

У першій грі команда ексхавбека «гірників» перемогла у чвертьфіналі болівійський Болівар з мінімального перевагою.

У повторній зустрічі бразильці перемогли більш переконливо – 2:0.

Інтернасьйонал відкрив рахунок вже на 11-й хвилині. Автором голу став ексбомбардир англійського Вест Хема і турецького Фенербахче Еннер Валенсія.

На 60-й хвилині він оформив дубль, а допоміг йому це зробити саме Алан Патрік, який записав у свій актив чергову результативну передачу.