«Спаринг-партнери Усика дубасять його»: катмен українського боксера здивував висловлюванням

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
262
0 голосів
«Спаринг-партнери Усика дубасять його»: катмен українського боксера здивував висловлюванням
Олександр Усик та Расс Анбер. Фото: Google
Катмен українського чемпіона світу Олександра Усика (20-0, 13 KO) Расс Анбер вирішив не грати в надмірну самовпевненість перед боєм з Даніелем Дюбуа (19-1, 18 KO).

Расс Анбер заявив, що боксери часто кажуть, що добре підготувалися до поєдинку, а після сутички, коли програють, то знаходять виправдання саме у підготовці.

«Кожен боєць в історії говорив перед поєдинком: «Тренувальний табір був чудовим, чудовим. У мене був чудовий табір». А після бою ви чуєте: «Ну в мене було щось не так... ».

Катмен вирішив здивувати вболівальників Олександра Усика та не проявив впевненості у перемозі нашого чемпіона, щоб не наврочити.

«Так що я почну з того, що скажу - у Усика зараз жахливий табір. Спаринг-партнери Усика дубасять його від і до. Я не знаю, що він робитиме, коли вийде в ринг проти Дюбуа. Тож ми підемо таким шляхом у цьому інтерв'ю», — сказав Анбер в інтервю ютуб-каналу Seconds Out. 

  • Усик останній раз виходив у ринг 20 серпня минулого року проти Ентоні Джошуа і здобув другу поспіль перемогу над британцем за очками.
  • 26 серпня у Вроцлаві Олександр проведе поєдинок з британцем Даніелем Дюбуа.
X