«Для всіх це честь»: директор команди Усика розкрив деталі підготовки українця до бою з Дюбуа

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
240
0 голосів
«Для всіх це честь»: директор команди Усика розкрив деталі підготовки українця до бою з Дюбуа
Олександр Усик. Фото: Google
Директор команди Олександра Усика Сергій Лапін розповів про тренувальний процес українця та підбір спаринг-партнерів до бою з британцем Даніелем Дюбуа.

Сергій Лапін, який є директором команди чемпіона світу WBA Super, IBF, WBO та IBO у хевівейті Олександра Усика (20-0, 13 КО), поділився деталями польської підготовки українця до бою з британцем Даніелем Дюбуа (19-1, 18 КО).

Лапін зазначив, що до підготовки ставляться відповідально:

«У нас все на максимально серйозному рівні. Ми до суперника відносимось з повною повагою, в нас взагалі немає його недооцінки. У Олександра максимальна концентрація на бій адже Дюбуа – важкий боксер з ударом. Тому в поєдинку потрібно бути сконцентрованим повністю».

Наразі в нас вже триває завершальна частина табору. Залишилось півтора тижні підготовки, а там вже тиждень перед боєм, коли ми переходимо в змагальний режим».

Також директор команди Усика розповів, хто є спаринг-партнерами українця:

«Одним з них є досвідчений поляк Маріуш Вах (37-10, 20 КО), іншим – 30-річний казахстанець Нурсултан Аманжолов (5-0, 4 КО), а також декілька німців та ще один австралієць».

Наостанок у інтерв’ю XSPORT Лапін розповів, чи складно шукати спаринг-партнерів:

«Для всіх це честь. Погоджуються практично усі. Були, правда, декілька американців, які збирались приїхати, і так і не зібрались. В основному усі погоджуються швидко».

  • Бій між Усиком та Дюбуа відбудеться 26 серпня у польському Вроцлаві.
  • Усик останній бій провів 20 серпня минулого року проти Ентоні Джошуа і здобув другу поспіль перемогу над британцем за очками.
  • У разі перемоги над Дюбуа Олександр сподівається провести поєдинок за титул абсолютного чемпіона у надважкій вазі проти Тайсона Ф'юрі (33-0-1, 24 КО).
X