«Бачив, як біжать мої вороги»: Усик відверто розповів про жахи війни під час поїздки на передову

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
363
0 голосів
«Бачив, як біжать мої вороги»: Усик відверто розповів про жахи війни під час поїздки на передову
Олександр Усик. Фото: Google
Український чемпіон світу у надважкій ваговій категорії Олександр Усик поділився спогадами про перебування на передовій і розповів, що він там бачив.

Олександр Усик сказав, що жив поруч з нашими військовими і бували випадки, коли йому телефонували знайомі з фронту і починався обстріл.

«Я жив разом із солдатами. Я провів із ними деякий час. Звичайно, це додало мені мотивації. Я отримав багато текстових повідомлень від фанатів, мені також писали мої друзі, які перебувають на передовій. 

Часом, коли я говорю з друзями телефоном, вибухають снаряди, я чую бомбардування, і вони кажуть: «Брате, я зателефоную тобі пізніше, якщо залишуся в живих». У більшості випадків вони виживають».

Наш чемпіон зізнався. Що бачив понівечених війною людей та знищену ворожу техніку.

«Через бінокль, на відстані 900 метрів, я бачив, як біжать мої вороги. Я бачив підірваний танк. Я бачив зруйновані будинки. 

Я бачив людей без ніг і рук. Я також бачив людей, які ходили, але здавалися мені мертвими».

Також боксер розповів про місто-привид, у якому йому довелося побувати.

«Коли я сидів у машині біля міста, я усвідомив, що це мертве місто. Я бачив дитячі іграшки. Я бачив дитячі майданчики, але мені все здавалося мертвим. 

У цьому місті не було енергії. Одного разу я усвідомив, що на цьому місці, на цьому майданчику грали діти. Але зараз воно абсолютно мертве», — цитує Усика Ringtv.

Нагадаємо, що 26 серпня у Вроцлаві Олександр проведе поєдинок з британцем Даніелем Дюбуа.

X