«Ломаченко ще покаже себе»: відомий тренер висловився про можливий майбутній бій українця

Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
286
«Ломаченко ще покаже себе»: відомий тренер висловився про можливий майбутній бій українця
Василь Ломаченко. Фото: Getty Images
Відомий американський тренер Тедді Атлас поділився очікуваннями від можливого протистояння за пояс IBF у легкій вазі між українцем Василем Ломаченком (17-3, 11 КО) та австралійцем Джорджем Камбососом (21-2, 10 КО).

Тедді Атлас поділився думкою про можливий бій між Василем Ломаченком та Джорджем Камбососом.

«Камбосос – приголомшливий боксер, він колишній абсолютний чемпіон світу, який переміг Теофімо Лопеза – хлопця, що зруйнував домінування Ломаченка. Але я не можу піти проти Василя. Так, він стає старшим, час бере своє. Проте у своїй голові та своєму серці він завжди буде чемпіоном».

Атлас впевнений, що Ломаченко ще повернеться на минулі позиції.

«Як казав мені мій наставник Кас Д’Амато: «Якщо у вас є великий чемпіон, який вже знаходиться на роздоріжжі своєї кар’єри, ніколи не списуйте його. Адже настане вечір, коли зійдуться усі зірки, він себе покаже», заявив тренер в інтерв’ю LuckyPunch.

  • Нагадаємо, що у своєму останньому поєдинку, що відбувся у травні цього року, Ломаченко за очками програв американцю Девіну Хейні та  вирішив взяти паузу до 2024 року;
  • До цього українець у жовтні 2020 року також за очками програв Лопезу, віддавши власні титули за версіями WBA Super, WBO та The Ring.