«Можливість бути побитим за $10 мільйонів»: Гвоздик пояснив, чому Усик завжди буде бажаним суперником
Зірковий український боксер хевівейту Олександр Усик завжди буде приваблювати опонентів через свій статус та популярність, про що висловився Олександр Гвоздик.
Вітчизняний ексчемпіон світу у напівважкому дивізіоні Олександр Гвоздик (21-3, 17 КО) в ексклюзивному інтерв'ю сайту Sport-express.ua розповів, що думає про бажання боксерів вийти на ринг проти Олександра Усика (25-0, 16 КО) навіть після того, як він добровільно позбувся чемпіонських поясів.
«Бій з ним приносить багато грошей. Є можливість бути побитим і при цьому отримати, наприклад, десять мільйонів доларів або більше», – розповів Гвоздик.
При цьому Олександр вважає, що Усик у своєму наступному двобої може побитися з будь-якою медійною особистістю навіть з інших видів спорту, згадавши про Шакіла О'Ніла та Дуейна Джонсона.
- Перед цим Гвоздик також пояснив рішення Олександра Усика відмовитися від всіх своїх чемпіонських поясів.
- До 30 червня Усик мав домовитися про організацію чемпіонського бою з Агітом Кабаєлом, однак вирішив цього не робити. Таким чином він добровільно залишив статус чемпіона.
- Після рішення Олександра німецький експретендент на його титул висловив повагу українцю.