Український біатлоніст ризикує пропустити літню шоу-гонку: стали відомі подробиці травми

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
305
0 голосів
Український біатлоніст ризикує пропустити літню шоу-гонку: стали відомі подробиці травми
Віталій Мандзин. Фото: Google
Український біатлоніст Віталій Мандзин ризикує пропустити літню біатлонну шоу-гонку, яка пройде в німецькому Вісбадені, через травму.

Віталій Мандзин ризикує пропустити літню біатлонну шоу-гонку, яка пройде в німецькому Вісбадені, повідомляє Суспільне Спорт.

Український біатлоніст розпочав підготовку до нового сезону у складі основної команди А. Після виступу на літньому фестивалі BLINK Мандзин разом з Підручним залишилися у Норвегії для підготовки у шоу-гонці у Вісбадені. Однак її 20-річний біатлоніст ризикує пропустити.

Мандзин на своїй сторінці в Instagram виклав сторіз – на фото зображено, як йому надають медичну допомогу. На його нозі було видно сліди забою, тоді як лікар накладав шви на місця ран.

В ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт Мандзин пояснив, що саме сталося з ним: під час проходження траси на тренуванні його лижеролер зарився, внаслідок чого він злетів з неї та впав. Внаслідок падіння біатлоністу наклали шість швів.

  • Окрім накладених швів, Мандзин повідомив, що має проблему зі згинанням ноги. Саме через це він може не виступити у Вісбадені.
  • Шоу-гонка City Biathlon Wiesbaden відбудеться у неділю, 13 серпня. Мандзин заявлений на участь у дебютному юнацькому одиночному міксті, його партнеркою по гонці мала стати німкеня Емі Данкель.
  • Окрім Мандзина, на шоу-гонці у Вісбадені мають виступити ще два українські біатлоністи – Дмитро Підручний та Юлія Джима.
  • Головним стартом літньої частини сезону у біатлоні є чемпіонат світу. Він пройде з 24 до 27 серпня у словацькому Брезно-Осрблі.
  • Мандзин у сезоні 2022/23 дебютував у складі збірної України на рівні Кубка світу. Він пробіг спринтерські гонки у Гохфільцені та Ансі, але до залікової зони не потрапляв.
X