Дві українки у топ-20 та провал хлопців: результати спринту на етапі юніорського Кубка IBU з біатлону в Якушице

309
Тетяна Тарасюк. Фото: Вiathlon.com.ua
У польському Якушице завершився третій етап юніорського Кубка IBU з біатлону. Спочатку пройшла гонка чоловіків, а програму дня закрила жіноча спринтерська гонка. В обох змаганнях виступили українці.

У заявку збірної України на другий спринт потрапили сім біатлоністів збірної України, але на старт не вийшли Борковський, Степан Кінаш та Іван Стеблина.

Як виступили українці

Наші чоловіки провалили свій виступ, не увійшовши до залікової зони. Найкращим став Грущак, який фінішував лише 61-м. Большой та Мороз посіли 70-те та 85-те місця відповідно, а Супрун взагалі не фінішував.

Хто виграв гонку

Тріумфатором гонки став австрієць Лукас Гаслінгер. Друге місце за його співвітчизником Давідом Ноймайром, а топ-3 закрив німець Беньямін Менц.

Як виступили українки

Дівчата виступили значно краще, ніж чоловіки. Так, Приходько завершила гонку на 14-му місці, а Тарасюк стала 17-ю.

Тріумфаторами серед жінок стали представниці Австрії. Перше місце зайняла Анна Андексер. Друга позиція за Вілмою Ангаус, а третьою перетнула фініш Лара Вагнер.

• 17. Тетяна Тарасюк (Україна, 1+1) +3:30.3

Нагадаємо, що біатлонні змагання серед юніорів продовжаться чемпіонатом Європи, який пройде в Якушице 7-11 лютого.