Підручний в топ-10, а що там інші українці? Результати гонки переслідування на Євро-2024 з біатлону

1262
Дмитро Підручний. Фото: Getty Images
Чемпіонат Європи з біатлону продовжився чоловічою гонкою переслідування. Найкращий результат серед українських спортсменів показав Дмитро Підручний.

Сьогодні, 27 січня, чотири українських біатлоністи змагалися у гонці переслідування:

• Дмитро Підручний
  • Антон Дудченко
  • Тарас Лесюк
  • Артем Тищенко

Відзначимо, що Віталій Мандзин та Артем Прима участі у гонці не брали.

Як виступили українці

• Підручний довгий час йшов шостим, але на фініші поступився однією позицією та завершив гонку сьомим.
  • Завдяки заключній влучній стрільбі Дудченко фінішувати на 26-му місці.
  • Лесюк припустився семи промахів, але пройшов до топ-40 із 29-м результатом.
  • Тищенко не закрив одразу чотири мішені на другій «лежці» та став 43-м у загальному заліку.

Хто переміг у гонці

Тріумфатором змагань став норвежець Ісак Фрей. Другу позицію виборов представник Молдови Дмітрій Шамаєв, а замкнув топ-3 француз Антонен Гігонна.