Медальний залік чемпіонату світу з літнього біатлону: Україна здобула найбільше нагород

976
Степан Кінаш, Богдан Борковський та Віталій Мандзин. Фото: Google
Збірна України тріумфально виступила на чемпіон світу з літнього біатлону, що приймав словацький Брезно-Осрблі. Наші спортсмени здобули 11 нагород.

Чекаємо на повторення взимку! Збірна України здобула на чемпіонаті світу з літнього біатлону 11 нагород і стала найкращою командою за цим показником.

Однак в командному заліку синьо-жовті поступилися представникам Болгарії, які вибороли на одну золоту нагороду більше.

Загалом українці привезуть на батьківщину два золота, чотири срібла та одну бронзу. Дев’ять нагород у Словаччині завоювали наші юніори.

Медалі Україні принесли Тарас Лесюк, Богдан Борковський, Олександра Меркушина, Сергій Супрун, Степан Кінаш, Віталій Мандзин, Артем Тищенко, Олена Городна.

Медальний залік ЧС з літнього біатлону

1. Болгарія – 4 (3 золота + 1 бронза)
  2. Україна – 11 (2 + 4 + 5)
  3. Естонія – 3 (1 + 2 + 0)
  4. Німеччина – 4 (1 + 1 + 2)
  5. Чехія – 3 (1 +1 + 1)
  • Літній чемпіонат світу з біатлону 2023 приймав словацький Брезно-Осрблі. Змагання тривали з 24 до 27 серпня.
  • Загалом було розіграно 12 комплектів нагород у дорослих та юніорських вікових категоріях.