Як фінішували українки у спринті Кубка IBU в Мартелі: всі результати гонки

444
Надія Бєлкіна.Фото: Google
У першому жіночому старті року на Кубку IBU до залікових топ-40 потрапили дві українські біатлоністки: Надія Бєлкіна показала 26-й час, Юлія Городна — 27-й.

В італійському Мартель-валь-Мартелло триває четвертий етап Кубка IBU з біатлону.

Відзначимо, що перед спринтом у заявці України відбулася одна заміна – Олександра Меркушина змінила у п'ятірці нашої команди Валерію Дмитренко.

Як пройшов спринт для українок

• Меркушина мала дві незакриті мішені на «лежці» та фінішувала на 28-му місці.
  • Надія Бєлкіна з двома хибами стала найшвидшою з українок за роботою ходом — 26-й час.
  • Анна Кривонос претендувала на фініш у топ-40, але наприкінці гонки суперниці посунули нашу співвітчизницю на 41-шу позицію.
  • Лілія Стеблина показала 51-й час — на дві сходинки вище за її результат у короткій «індивідуалці».
  • Юлії Городній фінішувала 61-ю, з чотирма хвилинами відставання від лідерки.

Які місця зайняли українки

• 26. Надія Бєлкіна (Україна, 2+0) +1:42.7
  • 28. Олександра Меркушина (Україна, 2+0) +1:51.0
  • 41. Анна Кривонос (Україна, 1+1) +2:42.8
  • 50. Лілія Стеблина (Україна, 1+3) +2:59.6
  • 61. Юлія Городна (Україна, 3+1) +4:11.3

Перше місце виборола норвежка Марен Кіркейде. Другою стала бельгійка Майя Клотенс, а замкнула топ-3 шведка Стіна Нільссон.