Тарасюк та Мандзин тріумфували: результати одиночної змішаної естафети на чемпіонаті України з біатлону

344
Віталій Мандзин. Фото: Google
У Сянках на Львівщині завершився чемпіонат України з біатлону. Останньою гонкою турніру стала одиночна змішана естафета, де тріумфували Віталій Мандзин і Тетяна Тарасюк.

Сьогодні, 24 грудня, у Сянках відбулась одиночна змішана естафета у рамках чемпіонату України з біатлону – це був останній старт змагань.

На старт вийшли дев'ять команд, зокрема чотири з Сумської області та дві – з Тернопільської.

Перемогу здобула Тернопільська область-1: Тетяна Тарасюк та Віталій Мандзин.

«Срібло» завоювали Анастасія Меркушина і Віталій Труш із Закарпатської області, «бронза» – у Валентини Семеренко та Романа Боровика з Сумської області-1.

Чемпіонат України з біатлону. Жіноча гонка переслідування:

1. Тернопільська область-1 (Тетяна Тарасюк, Віталій Мандзин, 1+0) 42:09.2
  2. Закарпатська область (Анастасія Меркушина, Віталій Труш, 3+0) +31:00.6
  3. Сумська область-1 (Валентина Семеренко, Роман Боровик, 2+0) +31:15.6

Нагадаємо, що вчора відбулися жіноча та чоловіча гонки переслідування, де перемогу здобув Олександра Меркушина та Руслан Ткаленко відповідно.

Друга частина чемпіонату України відбудеться наприкінці березня 2024 року, після завершення міжнародних змагань.