Джима в десятці, а Меркушина поза топ-30: результати жіночої кваліфікації у суперспринті

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
142
0 голосів
Джима в десятці, а Меркушина поза топ-30: результати жіночої кваліфікації у суперспринті
Юлія Джима. Фото: Google
У словацькому Брезно-Осрблі розпочалися змагання серед жінок в рамках чемпіонату світу з літнього біатлону з кваліфікації суперспринту, в якій взяли участь шестеро українок.

Завершилася кваліфікація суперспринту, в якій взяли участь шестеро українок, а саме: Любов Кип'яченкова, Христина Дмитренко, Дар'я Блашко, Анастасія Меркушина, Анна Кривонос та Юлія Джима.

Найкраще серед наших дівчат гонка склалась саме для останніх двох. Джима та Кривонос вдало відстрілялися на лежці, стійку Анна пройшла також з нулем, а Юлія – лише з одним промахом, але за рахунок кращої швидкості на трасі Джима стала в підсумку сьомою, а Кривонос опинилася на 14-й позиції.

Любов Кип'яченкова та Христина Дмитренко пройшли першу половину гонки з однаковою стрільбою на першому рубежі – по одному промаху. А ось у другій половині, помилившись знову по разу на стрільбищі, Любов була швидшою за Христину. Як наслідок  Кип'яченкова 13-а, а Дмитренко 20-а.

Дар'я Блашко та Анастасія Меркушина ускладнили для себе задачу потрапляння до фіналу вже на першій стрільбі, де Дар’я промахнулася одразу тричі, а Анастасія – двічі. Не вдалося закрити всі мішені українкам і на другому рубежі. Блашко додала собі в пасив ще одну хибу, а Меркушина – три. Біатлоністки посіли в кінцевому протоколі 26-те та 34-те місця, відповідно.

Суперспринт, кваліфікація. Жінки

1.  Туулі Томінґас: (0+0) 12.47,9
2.  Сюзан Кюельм: (0+0) +21,9
3.  Маркета Давідова: (0+2) +23,2
...
7.  Юлія Джима: (0+1) +32,0
13.  Любов Кип'яченкова: (1+1) +44,3
14.  Анна Кривонос: (0+0) +48,7
20.  Христина Дмитренко: (1+1) +1.00,4
26.  Дар'я Блашко: (3+1) +1.24,1
34.  Анастасія Меркушина: (2+3) +1.46,3

За результатами кваліфікації суперспринту найуспішнішими стали естонки Туулі Томінґас та Сюзан Кюельм, а Маркета Давідова з Чехії стала третьою.

До фіналу суперспринту, який відбудеться сьогодні, 25 серпня о 12:30, серед українок пройшли Любов Кип'яченкова, Христина Дмитренко, Дар'я Блашко, Анна Кривонос та Юлія Джима. Анастасія Меркушина фінішувала поза топ-30, тому не змогла кваліфікуватись.

X