Президент Федерації біатлону України назвав суму фінансування в 2023 році: скільки коштів витратила держава

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
240
0 голосів
Президент Федерації біатлону України назвав суму фінансування в 2023 році: скільки коштів витратила держава
Іван Крулько. Фото: Парламент.UA
За словами президента Федерації біатлону України Івана Крулька, з фінансуванням збірної допомагає IBU, адже союз частково оплачує збори українських біатлоністів.

Президент Федерації біатлону України Іван Крулько розкрив джерела фінансування національної команди. За словами очільника асоціації, держава також допомогає грошима: 

«Державне фінансування у 2023 році склало приблизно 55 мільйонів гривень. Хоча на початку було лише 36 мільйонів, але нам вдалось за рахунок перерозподілів добитися збільшення, тому що в травні майже всю суму вже було витрачено».

Крулько розповів, на що витрачаються кошти:

«Дуже велику частину фінансування забирають переїзди, збори за кордоном та участь у міжнародних змаганнях – це великі суми. Але це – необхідні витрати, якщо ми хочемо брати участь у змаганнях і здобувати міжнародний досвід».

За словами президента ФБУ, допомогу збірній також надає і IBU:

«Міжнародна федерація дуже сильно економить нам бюджетні кошти. Адже частина міжнародних зборів для України фінансується саме за рахунок IBU. Вони не надають кошти нам напряму, але оплачують готелі або тренувальні майданчики там, де нам потрібно поводити збори».

Наостанок у інтерв'ю порталу biathlon.com.ua Крулько розповів, чи залучається до збірної спонсорська підтримка:

«Деяких з тих спонсорів, що перестали працювати з федерацією, нам вдалося повернути, з’явились і нові партнери. І ті поточні витрати, які нам потрібно терміново закривати, ми маємо можливість це робити завдяки спонсорській допомозі».