Кубок світу з біатлону: Україна увійшла в топ-5 чоловічої естафети – хто став переможцем

865
Артем Прима. Фото: Google
У неділю, 10 грудня, відбулась чоловіча естафета в австрійському Гохфільцені на другому етапі Кубка світу з біатлону. Україна посіла достойне п’яте місце.

В австрійському Гохфільцені триває другий етап Кубка світу з біатлону. Програму змагань у неділю, 10 грудня, закриватимуть естафети серед чоловіків та жінок.

Вже завершилася естафета 4х7.5 км серед чоловіків, на якій наша збірна зайняла п’яте місце, що є успіхом, адже у шведському Естерсунді Україна була на 14-му місці.

Склад України на естафети в Гохфільцені (чоловіки)

• Артем Тищенко
  • Дмитро Підручний
  • Артем Прима
  • Антон Дудченко

Відзначимо, що порівняно з етапом в Естерсунді, Підручний замінив у складі чоловічої четвірки України Тараса Лесюка.

Як виступили наші чоловіки

• Тищенко безпомилково відпрацював на першому та другому вогневому рубежі та повернувся у гонку на шостому місці, але естафету передав на восьмому місці.
  • Підручний першу стрільбу провів без промахів та покращив своє положення на дві позиції.
  • Прима прийшов шостим та провів другу стрільбу без промахів. Цим результатом Артем повернув собі четверте місце, однак ходом українець поступився Томмазо Джакомелю зі збірної Італії.
  • Дудченко стріляв без промахів та фінішував п'ятим.