Кип'яченкова фінішувала в топ-20: результати українських спортсменок в жіночому спринті на етапі Кубку IBU

282
Любов Кип'яченкова. Фото: Google
У шведському Ідре пройшла жіноча спринтерська гонка в рамках другого етапу Кубка IBU. В перегонах взяли участь чотири українські біатлоністки.

Другий етап Кубка IBU, що стартував сьогодні в Ідре, продовжився спринтерською гонкою у жінок, в якій взяли участь чотири українські біатлоністки.

Перемогу здобула Йоханна Пуфф з Німеччини.

Любов Кип'яченкова посіла 16-те місце в спринті. До залікової зони також потрапила Юлія Городна.

Дар'я Блашко стала лише 56-ю, а Ксенія Приходько навіть не потрапила в топ-60 і не відібралася в гонку переслідування.