Меркушина відіграла сім позицій: результати жіночої гонки переслідування на Кубку світу

377
Анастасія Меркушина. Фото: Google
У шведському Естерсунді розпочався заключний змагальний день першого етапу Кубка світу з біатлону 2023/24. Анастасія Меркушина посіла 48-ме місце в гонці переслідування.

У неділю, 3 грудня, відбулась жіноча гонка переслідування в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону в Естерсунді.

Єдиною представницею України була Анастасія Меркушина, яка з чотирма промахами стала 41-ю з 49 спортсменок. Стартувала вона 48-ю.

Натомість Дмитренко не вийшла на переслідування за рішенням тренерського штабу. Дебютантці Кубка світу надали час на відновлення перед наступним етапом в австрійському Гохфільцені.

Другу поспіль перемогу на Кубку світу здобула француженка Лу Жанмонно, що з мінімальною різницею в 0,3 секунди випередила на фініші німкеню Франциску Пройсс.

Результати жіночої гонки переслідування:

1. Лу Жанмонно (Франція, 0+0+0+0) 31:41.3
2. Франциска Пройсс (Німеччина, 0+0+1+0) +0.3
3. Ванесса Фойгт (Німеччина, 0+0+0+1) +18.5
...
41. Анастасія Меркушина (Україна, 2+0+1+1)

Нагадаємо, що о 17:00 стартує чоловіча гонка переслідування, яка закриє перший етап Кубку світу. Україну представлятимуть Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Зазначимо, що 8 грудня розпочнеться другий етап Кубку світу у австрійському Хохфільцені.