Україна увійшла у топ-10 в одиночній змішаній естафеті Кубка IBU з біатлону: як виступили Приходько та Боровик

353
Роман Боровик, фото: Google
У фінському Контіолахті відбулась остання гонка першого етапу Кубка IBU з біатлону. Змагальну програму неділі, 3 грудня, закрила одиночна змішана естафета.

Останній день змагань Кубка IBU у Фінляндії розпочався з класичної естафети. Першу командну гонку сезону Україна завершила на дев'ятому місці.

До складу збірної України на одиночну змішану естафету спочатку увійшли Юлія Городна та Роман Боровик. Проте у день гонки у заявці відбулася заміна: замість Городної на старт вийшла Ксенія Приходько.

Першою на дистанцію в українців вийшла 18-річна Приходько. Після перших двох вогневих рубежів Україна була 13-ю. Боровик скоротив відставання від конкурентів та передав естафету на дев'ятому місці. П'яту та шосту стрільбу Приходько подолала без промахів та передала естафету восьмою.

Боровик завершував естафету, він був безпомилковим на стрільбі та боровся з представником США за дев'яте місце у гонці. На фініші українець поступився супернику, Україна фінішувала 10-ю.