Кубок світу з біатлону: українки не змогли фінішувати у заліковій зоні першого спринту – відомий результат

765
Анастасія Меркушина. Фото: Getty Images
Збірна України з біатлону провалила жіночий спринт на етапі Кубка світу в Естерсунді. Жодна з наших дівчат не потрапила до топ-40 і не набрала очок у загальний залік.

У п'ятницю, 1 грудня, відбулась перша спринтерська гонка сезону серед жінок.

Як українки виступили у спринті

• Дмитренко безпомилково відпрацювала на першому вогневому рубежі, однак на «стійці» не закрила дві мішені і у підсумку посіла 49-те місце.
  • Кривонос припустилася трьох хиб та фінішувала на 62-му місці.
  • Меркушина заробила два штрафних кола за підсумками стрільби та посіла 48-му сходинку.
  • Кип'яченкова припустилася чотирьох хиб на вогневих рубежах, фінішувавши 74-ю.
  • Блашко показала найкращу стрільбу серед українок, але не зуміла нав'язати боротьбу ходом і стала 78-ю.

Перемогу у спринті здобула француженка Лу Жанмонно, у топ-3 фінішували дві норвежки — Каролін Кноттен і Юні Арнеклейв.