Україна виступила в жіночій естафеті на Кубку світу: яке місце посіла національна збірна

1588
Ірина Петренко. Фото: Getty Images
Виступ Христини Дмитренко давав збірній Україні надію на топ-10 у жіночій естафеті в Естерсунді, але невдала стрільба Дар'ї Блашко відкинула синьо-жовтих за межі чільної десятки.

29 листопада відбулася перша класична естафета біатлонного сезону 2023/2024 – жіноча естафета 4х6км в рамках етапа Кубка світу в Естерсунді.

Збірна України за підсумками забігу Христини Дмитренко трималася біля топ-10, але становище значно погіршила неточна стрільба Дар'ї Блашко на другому вогневому рубежі, після якої синьо-жовті відправилися на штрафне коло, а за його підсумками відсунулася аж на 16-те з 18-ти місць.

Виходи Анни Кривонос та Ірини Петренко змогли значно виправити становище, але до десятки синьо-жовті не потрапили. Збірна України у жіночій естафеті фінішувала на 12-му місці, а лідерство ж у гонці взяли норвезькі біатлоністки, які виграли у другого місця більше ніж 40 секунд.