Тищенко – найкращий із українців: результати чоловічої індивідуальної гонки на етапі Кубку світу в Естерсунді

432
Артем Тищенко. Фото: Google
В шведському Естерсунді завершилась чоловіча індивідуальна гонка. Загалом у перегонах стартували 104 біатлоністи, серед яких п'ять представляли Україну.

26 листопада в шведському Естерсунді в межах першого етапу Кубка світу з біатлону 2023/24 відбулась чоловіча індивідуальна гонка.

Переможцем став німець Роман Реес, який випередив на 12 секунд співвітчизника Юстуса Штрелова. Цим результатом німецький біатлоніст вперше у кар'єрі здобув «золото» Кубка світу.

Україну представили Антон Дудченко, Денис Насико, Тарас Лесюк, Богдан Цимбал та Артем Тищенко, який фінішував найвище серед українців – 38-ме місце.