Україна розпочала другий день Кубка світу з біатлону: підсумковий залік індивідуальної жіночої гонки

758
Ірина Петренко. Фото: Getty Images
Жіноча індивідуальна гонка у рамках першого етапу Кубка світу в Естерсунді не подарувала Україні місця в топ-5, а найкращий результат серед українок – 22-те місце Ірини Петренко.

26 листопада відбулася перша індивідуальна гонка біатлонного сезону 2023/24 – одиночний забіг серед жінок на 15 км у рамках першого етапу Кубка світу в Естерсунді.

Першою на дистанцію вийшла Анна Кривонос, яка без промахів пройшла обидва рубежі лежачи, а ось на останній стрільбі стоячи вони припустилася двох хиб. Внаслідок вона фінішувала сороковою.

Дещо гірший результат показала Анастасія Меркушина, яка застрілилася на двох останніх рубежах. Загалом у цій гонці вона лише одну стрільбу (перший рубіж стоячи) закрила без промахів.

Втім, жодній українці не вдалося пройти усі рубежі без промахів: Ірина Петренко, Христина Дмитренко та Любов Кип'яченкова також припустилися двох хиб.

У топ-5 обійшлося без представниць України, а гонку виграла італійка Ліза Вітоцці. Була близька до перемоги німкеня Франзіска Пройсс, але вона відстала від Вітоцці на одну соту секунди.

Біатлон. Кубок світу. Перший етап (Естерсунд, Швеція). Індивідуальна гонка, жінки, 15 км.